Contact

De consultants van Oranje Consultancy

Hans Vervat

Partner/Senior consultant

+31 (0) 6 10772645
hans@oranjeconsultancy.nl

Arjan de Rooy

Partner/Senior Consultant

+31 (0) 6 51755483
arjan@oranjeconsultancy.nl

Wilfred Heijns

Senior Consultant

+31 (0) 6 22690295
wilfred@oranjeconsultancy.nl

Bouke van de Pol

Senior Consultant

+31 (0) 6 46357362
bouke@oranjeconsultancy.nl

Willine van Oossanen-Bulsink

Consultant

+31 (0) 621974720
willine@oranjeconsultancy.nl

Arinda van Halum

Consultant

+31 (0) 621991651
arinda@oranjeconsultancy.nl

Bezoekadres

Koetshuis Landgoed 
Sandenburg
Langbroekerdijk A26
3947 BH Langbroek

Postadres

Langbroekerdijk A26
3947 BH Langbroek
info@oranjeconsultancy.nl

Bedrijfsgegevens

Rabobank: NL75RABO0342789430
KvK: 75120852

Een aanvraag voor Oranje Consultancy? Vertel het ons!

Vul het formulier in en we nemen contact met je op!