De consultants van Oranje Consultancy

Hans Vervat

Partner & Senior consultant

Hans is mede-eigenaar en partner. Senior consultant met ruim 16 jaar ervaring bij AFAS. Allround specialist HRM, Payroll en interface-oplossingen. Werkt zowel binnen als buiten de branche Zorg & Welzijn. Resultaatgericht, doener. Houdt van complexe projecten, om die samen met de klant tot een goed einde te brengen. Geboren verbinder.

Zijn motto: Zullen we het samen doen.

  +31 (0) 6 10772645  hans@oranjeconsultancy.nl

Arjan de Rooy

Partner & Senior consultant

Arjan is mede-eigenaar en partner. Senior consultant met ruim 12 jaar ervaring bij AFAS. Allround specialist HRM, ERP, financiële- en loonadministratie. Expert advisering processen en teamlead. Doener, oplossingsgericht. Geboren luisteraar. 

Zijn motto: Van geven word je niet armer. 

 

  +31 (0) 6 51755483

  arjan@oranjeconsultancy.nl

Nick van der Linde

Managing consultant & Senior consultant

Nick geeft leiding aan het consultancy-team. Senior consultant met ruim 8 jaar AFAS-ervaring. Allround specialist HRM, Payroll en interfaces. Analytisch, geboren verbinder, creatief en goed in het leggen van verbanden.
 

Zijn motto: Als je snel wilt gaan, ga alleen. Als je ver wilt komen, ga dan samen.

 +31 (0) 6 523118211

 nick@oranjeconsultancy.nl

Arinda van Halum- Ruitenberg

Consultant

Arinda is allround consultant met ruim 7 jaar ervaring met AFAS. Specialist AFAS-software in de zorgsector. Gedreven sparringpartner. Expert in het beschrijven en optimaliseren van AFAS-processen, resultaatgericht.

 

Haar motto: Ik houd van uitdagingen.

  +31 (0) 6 21991651  arinda@oranjeconsultancy.nl

Bouke van der Pol

Senior Consultant

Bouke is allround senior consultant met ruim 16 jaar ervaring met AFAS software. Specialist Business Intelligence (BI), ontwikkelaar, houdt van complexe rapportage-vraagstukken. Vindt het belangrijk kennis en inzicht met de klant te delen.

 

Zijn motivatie en inspiratie: Persoonlijke verhalen geven Oranje Consultancy een gezicht!

 

  +31 (0) 6 46357362

  bouke@oranjeconsultancy.nl

Peter Bot

Consultant







 

  +31 (0) 6 52312533

  peter@oranjeconsultancy.nl

Willine van Oossanen-Bulsink

Consultant

Willine is allround consultant met ruim 5 jaar ervaring met AFAS. Specialist AFAS-software in de zorgsector. Kennistijger. Expert in het beschrijven, analyseren en optimaliseren van AFAS-processen, kwaliteitsgericht, doener.
 

Haar motto: Van klanten word ik blij.

  +31 (0) 6 21974720

  willine@oranjeconsultancy.nl

Wilfred Heijns

Senior consultant

Wilfred is allround senior consultant met ruim 13 jaar ervaring met AFAS. Sparringpartner voor salarisprocessen, Payroll en CAO’s. Ervaren specialist in optimalisatie met AFAS. 
 

Zijn motto: Automatiseren met zo min mogelijk handen aan de knoppen.

  +31 (0) 6 22690295

  wilfred@oranjeconsultancy.nl

Onze medewerkers

Jan Jaap de Rooy

Financiële administratie & Marketing

Beppie de Rooy

Klantverhalen